Jak ważne jest, aby postawić #HerHealthFirst

image

Podczas podróży odchudzającej, wyjście z plateau może być trudne.

Jak każda inna kobieta, otworzyłam oczy, gdy przytyłam prawie 10 kg podczas studiów magisterskich. To sprawiło, że zaangażowałam się we wszystko, co związane z fitnessem. Chciałam być na bieżąco z trendami w fitnessie i odżywianiu. Fakt, że mój ojciec jest lekarzem, sprawił, że byłam dobrze poinformowana o problemach, które mogą się pojawić, jeśli nie zrobię nic z moją wagą.

Jak to wszystko się zaczęło

Aby zapanować nad swoją wagą, zaczęłam ćwiczyć. Po mieszance treningów na siłowni, szybkich spacerów i sesji CrossFit udało mi się stracić 3 - 4 kg. To właśnie tutaj pojawia się tak bardzo przerażające plateau. Moje wysiłki, by je przezwyciężyć, obejmowały taniec i jogę.

Zauważyłam jeszcze jeden punkt spustowy, kiedy mój instruktor tańca powiedział mi, że muszę popracować nad poprawą mojej elastyczności i wytrzymałości. Po sesji jogi usłyszałam, jak jedna z instruktorek mówiła o HealthifyMe, więc pomyślałam, że spróbuję.

Moja podróż z HealthifyMe

Byłam pod wrażeniem tej aplikacji już po pierwszym telefonie. Surabhi odniosła się dokładnie do tego samego problemu, który mnie dotyczył, czyli wyjścia z plateau. To skłoniło mnie do natychmiastowego przyłączenia się. Mój trener żywienia, Preetinder zwrócił moją uwagę na ważny aspekt mojej diety. Spożywałam więcej składników odżywczych niż potrzebowało moje ciało, na co dzień. Ponieważ sama gotuję swoje jedzenie, pomogła mi wybrać odpowiednie składniki i w odpowiednich ilościach.

Podczas gdy nadal ćwiczyłam taniec i jogę, zauważyłam powolny, ale stały spadek mojej wagi. Ponieważ postanowiłam, że nie poddam się, dopóki nie osiągnę swojej wagi docelowej, nie poddawałam się.

Widoczne zmiany

Przez pierwsze kilka miesięcy nie widziałam zbyt wielu zmian w moim ciele. Dopiero kiedy mój instruktor tańca powiedział mi, że schudłam, a moja postawa i wytrzymałość poprawiły się, zdałam sobie sprawę, że moje ciało zmieniło się na lepsze.

Mój ojciec również zauważył, że straciłam podwójny podbródek i wyglądam o wiele młodziej i zdrowiej. To było dla mnie więcej niż wystarczające, aby dalej wierzyć w to, co trenerzy mi mówili. Zmiana była tak drastyczna, że zacząłem zwracać ubrania, ponieważ były na mnie o jeden rozmiar za duże.

Poszukiwania trwają nadal

Teraz, gdy osiągnęłam wagę docelową, moja podróż nie kończy się. Nadal eksperymentuję z różnymi formami fitnessu, aby moje ciało nie przyzwyczaiło się do jednej rutyny. Dzięki temu z dnia na dzień staję się silniejsza.

Ta transformacja pomogła mi uświadomić sobie, że dla nas kobiet bardzo ważne jest zapewnienie sobie odpowiedniej ilości składników odżywczych, które są wymagane przez nasz organizm. Brak odżywiania powoduje wiele komplikacji, które, jeśli nie zostaną podjęte, szybko stają się znacznie większym problemem. To jest moja osobista prośba do wszystkich kobiet tam, proszę umieścić swoje zdrowie na pierwszym miejscu, bo jesteś tego wart i zasługujesz na to.

Strona https://youtu.be/k2Q-c6J52EYVideo nie może zostać załadowana, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Niezdrowy styl życia kolidował z pasją Sanjeet | #HerHealthFirst (https://youtu.be/k2Q-c6J52EY)

"Sanjeet Kathuria zajmuje bardzo szczególne miejsce, ponieważ jest przyjaciółką, a nie tylko klientką. Pełna energii i entuzjazmu dziewczyna jest zawsze chętna do próbowania nowych rzeczy. Pamiętam, jak ktoś żartował, że trudno jest znaleźć pendżabską dziewczynę, która waży mniej niż 60 kg. Sanjeet, dzięki swojemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy, w mgnieniu oka udowodniła, że ten komentarz jest błędny. Czy to taniec, joga czy maraton, zawsze osiągała swój cel, a ja czuję się dumna, że jestem jej trenerem." - Preetinder Kaur, Diet Coach

Zastrzeżenie: Rezultaty mogą się różnić w zależności od Ciebie. Pozwól nam pomóc określić najlepsze podejście dla Ciebie, aby osiągnąć swój cel.

Nadszedł czas, aby postawić #HerHealthFirst